Tekstilė

LININIAI KASPINAI KĖDĖMS 100 VNT.

Aukso spalvos,  aukštos kokybės audinys  sukuria nepaprastos  rustic  stiliaus šventės įspudį  ir suteikia originalumo. Kėdės dekoraciją sudaro dvi atskiros dalys: juosta ir kaspinėlis, kuris yra visada surištas ir paruoštas prisegimui prie juostos. Esant norui šventės kėdes galite papuošti tik lininėmis juostomis.


LININIAI STALO TAKELIAI 9 VNT.

Aukso spalvos,  aukštos kokybės audinys visada papuoš šventinį stalą. Takelio ilgis 1m. 80cm, plotis 30cm. Galite derinti kartu su mūsų nuomojamais aukso spalvos lininiais kaspinais kėdėms.


LININIAI STALO ĮRANKIŲ DĖKLIUKAI 100 VNT.

Aukso spalvos,  lininiai dėkliukai dekoruoti baltu nėriu ir džiūto siulo kaspinėliu . Dėkliukai – rustic stiliaus šventės dekoracija, kuri  maloniai nustebins svečius. Prie dėkliukų prisegti ar tiesiog ant jų padėti lapukai su vardu padės susodinti svečius. Galite derinti kartu su mūsų nuomojamais aukso spalvos lininiais stalo takeliais bei kaspinais kėdėms.


LININĖS SERVETĖLĖS 100 VNT.

Natūralaus lino šviesiai pilkos spalvos servetėlės  – suteiks šventiniam stalui jaukumo.


NERTOS SERVETĖLĖS

Jau ne vieną dešimtmetį skaičiuojančios močiutės rankomis nertos servetėlės pasiruošusios tapti šventės akcentu. Nuomojamos servetėlės įvairių formų ir raštų.