SAUGIRDA ♥ ANDRIUS

Pasivaikščiojimas po šios šventės prisiminimus, nesuklysiu sakydama, kad nuteikia crazy nuotaikai. Bet viskas nuo pradžių, kuri atrodė, va, kaip: „Įėjau ir tiesiog neatsižiūriu! Nuostabios idėjos ir nuostabus jų įgyvendinimas! Kadangi planuojam vestuves rustic stiliaus, nutariau jums parašyt“, Saugirda. Leisiu sau pasidžiaugti, kad tokia labai graži pradžia išaugino ir labai gražią kūrybinę mano su jaunaisiais draugystę.

Ar lietus lyja, ar saulė šviečia, su čebatais  esi ar be jų, mylėti juk tai netrukdo. Ane? Vos tik prisimenu juos imu šypsotis ir be sustojimo kalbėti apie meilę. Saugirda ir Andrius pilni pozytivumo, linksmumo ir gerų emocijų. Atrodytų, kad jie, kaip tas pilnas šulinys vandens – semk kuo nori ir kiek nori, bet vistiek neišsemsi, nes jie – neišsemiami! Jau tokie žemiški! Jaunatviškai energingi, nuoširdūs ir labai paprasti… Saugirda ir Andrius niekada iš savo veidų nepaleidžia žavios šypsenos, o iš širdies – meilės… Tik taip ir galiu pristatyti šią unikalią porą, kurią sutikus savo kelyje iškarto pamilau.

Tądien jaunieji buvo, kaip tie šlamantys rudeniniai lapai su spalvota šypsena veide. Saldi meilė liejosi per kraštus. Stebėdama visa tai iš arti, tikrai tikėjau, kad šioj žemėj reikia kur kas mažiau nei mes isivaizduojame, kad galėtume buti laimingi. Tik meilės! Ji ir gydo ir paguodžia ir sparnus suteikia širdžiai.

Daugiau nei 10 mėnesių mes keitėmės mintimis ir idejomis su jaunasiais. Žinoma, pradėjome darbus nuo kvietimų gaminimo, o jų norėjosi labai žemiškų, tokių, kaip ir patys jaunieji – natūralių. Vadinamas kraft rudas popierius čia mums ir tiko labiausiai, kurį dekoravau nėriniais. Kvietimo liūdininkams forma buvo kiek kitokia – medinėje dėžutėje. Simboliškai, bet originaliai!

Nuolatinis bendravimas mus vedė link rudeninės spalio šventės, kurios vietai buvo paisirinkta Druskininkuose esanti vila „Avirio vingis“. Tai moderni ir erdvi vila, užbūrusi savo išskirtiniu grožiu, puikiai tiko prie atsivežto šventinio dekoro. Jaunieji savo šventei drąsiai pasirinko rustic stilių. Juk modernybėje šio stiliaus akcentai puikiai tinka taip pat: senovinė spausdinimo mašinėlė, medžio akcentai (ripkos, beržinės vazos, lininės servetėlės).

Šiek tiek daugiau apie beržinių vazų kitaip tariant karkasų bei ripkų atsiradimo istoriją taip pat norisi netylėti… kiekviena šventė unikali ir savita vien jau dėl to, kad jos herojai nuolat būna vis kiti, bet šventės unikalumui įtakos taip pat turi noras rizikuoti, bandyti, tikėti, kad įmanoma padaryti kažka kitaip nei įprasta. Vazas keičia karkasai, polėkštes medinės ripkos.

Norėjosi, kad dekore būtų originalių akcentų, kurie domintų ir visko jau mačiusius svečius… Už suteiktą laisvę ir pasitikėjimą kūriant staliukams kitokias dekoracijas dėkoju jauniesiems iš visos širdies.

Taip pat džiaugiuosi Saugirdos pasirinkimu, nuotakos puokštę turėti netradicinę. Gal kiek ramesnė kompozicija gavosi liūdininkei, bet nuotakai puokštę sudėliojau taip, kuri atspindėtų Saugirdos bruožus: meilumą, paprastumą, jaunatviškumą, grožį ir jos tą tokį crazy pašėlimą.

Saugirdos ir Andriaus vestuvės buvo nedidelės, atsižvelgiant į jose dalyvavusių žmonių skaičių 30.  Tačiau pažvelgus į dekoro visumą, o ypač gausų saldų stalą – aš to nepasakyčiau. Pasirodo, kad šventės didumą ne visada apibrėžia svečių skaičius. Tikrąja ta žodžio prasme desertų stalas lūžo. Už tokį didelį skanėstų pasirinkimą būtina padėkoti „Šventė Jums banketai“ komandai.

Šį kartą rudeninėse vestuvėse buvo leista karaliauti pilkiems akcentams. Pilkas samanas, kurias pirmą kartą aptikau senelio miško vidury, žinoma, priglaudžiau arčiau saldėsių. Taip ir stalas pasipuošė. Na, o pilkos lininės, mano mamos siūtos servetėlės, papuošė pagrindinius staliukus.

Visada norisi ieškoti ir atrasti kuo įdomesnį sprendimą ir saldaus stalo dekoravimui. Sutinku, kad nuspėti sprendimų vingius, žinant stiliaus pasirinkimą rustic, ne taip ir sunku. Kas kitas jei ne medžio akcentai, drobė, nėriniai, dekoruoti stikliainiai ir samanos puikuosis šalia pūpsančio jaunųjų torto?!

Alaus stalas lietuviškose vestuvėse labai įprastas reiškinys, bet jei galima rasti įdomesnį būdą gėrimams pateikti, kodėl to nesukūrus?! Taip ir gimė idėja sukalti lentyną  su užrašu „BAR“. Panaudojant įvairias dekoracijas šis stalas tapo savotišku atsipalaidavimo kampeliu prie, kurio visi susirinkusieji galėjo jaustis, kaip bare.

Tiesa, dar prieš apsilankymą „BAR“ zonoje, visi susirinkusieji nuotaikingai leido laiką prie stilizuoto šampano staliuko, šalia Liškiavos bažnyčios. Pasirūpinti gėrimais ir sukurti šventinį kampelį – dar ir tokią atsakingą užduotį turėjau. Taigi, po ceremonijos Saugirda ir Andrius iš karto svečius pavaišino šapmanu ir „Šventė Jums banketai“ komandos ruoštu karštu vynų bei užkandėlėmis.

Nors vėjo gūsiai tądien ir nebuvo patys tyliausi, bet senovinė radija atkeliavusi iš Rustiko kluono vestuvinį maršą grojo daug garsiau. Valio! Žiedai sumainyti!

Saugirda ir Andriau, būkite visada tokie linksmi, originalūs, drąsūs ir su išskirtiniu požiūriu! Jums labai tiko ir rustic stilius, ir čebatai, o labiausiai, tai plačios plačios šypsenos! P.S. Saugirda, švarkeliai buvo nuostabūs, tokie cool 😉 Šokinėkite po balas su čebatais, tegul meilės lietus jums niekada nesibaigia! Vestuvės buvo įkvepiančios, idomios, stilingos ir tikrai išskirtinės.

Kviečiu apžvelgti!

Šventės vieta: vila „Avirio vingis”
Šventę dekoravo ir floristinias kompozicijas kūrė: www.rustikokluonas.lt
Desertai ir tortas: Šventė Jums banketai
Šampano staliukas: www.rustikokluonas.lt
Karštas vynas, užkandžiai prie bažnyčios: Šventė Jums banketai
Šventės vedėjai: Grupė „Dvyniai”
Vestuvių fotografas: www.fotojura.lt
Jaunųjų transportas: fb: vabalų ir senųjų autobusiukų nuoma
Kvietimai/medinė dėžutė liūdininkams, palinkėjimų knyga: www.rustikokluonas.lt

!!! Nuotraukos pažymėtos logotipu      iš asmeninio Rustiko kluono archyvo.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *