VAIVA ♥ TADAS

Vasara prabėgo, bet širdyje liko tiek daug gražių prisiminimų.
Liepos paskutinis savaitgalis priklausė Vaivai ir Tadui.
Išskirtinio grožio porai, kurie yra labai romantiški,
kūrybingi, liepsnojantys meile vienas kitam.
Linkime, kad ilgai ir laimingai nesibaigtų niekada!

Kaip ir daugelis jaunųjų, Vaiva ir Tadas norėjo savo vestuvių vasarą, tačiau rustic stiliaus pasirinkimą įtakojo ne šiltasis periodas, kaip jie sako, tokį pat stilių būtų pasirinkę bet kuriuo metų laiku. Jie niekada nemėgo pompastikos ir blizgučių, todėl ir nusprendė šventę puošti kaimiškais motyvais.

VT_meiles_istorija (11)

Vienas svarbiausių akcentų vestuvėse yra apranga. Jaunieji norėjo, kad šventėje dominuotų natūralios spalvos, tačiau savaime gavosi taip, kad atsirado ir bordo, raudono vyno spalvos akcentai, kurie suteikė šiek tiek ryškumo. Jie rinkosi tai, kas jiems patinka ir specialiai nederindami prie rustic stiliaus. Vaiva visada svajojo apie ilgą nėriniuotą suknelę ilgomis rankovėmis. Be jokių blizgčių. Vyras pasipuošė tamsiai mėlynos spalvos kostiumu ir kaklaraiščiu.

VT_meiles_istorija (12)

Nei rūbų, nei ceremonijos vietos, nei fotografų ar vedėjų specialiai jaunieji nederino šiam stiliui. Rinkosi tai, kas jiems arčiausiai širdies, kas labiausiai patiko. Viską kartu sudėjus, gavosi labai graži ir jiems tobula šventė. Jaunieji pataria nebijoti rinktis pradedančią fotografę Giedrę Navickienę, kuria liko patenkinti, taip pat negaili gražių žodžių apie „Jonaitiškių dvarą“. Jau tris vestuves, tarp jų ir savo jie ten atšoko su grupe „Bonus“. Ir tikriausiai geriausias sprendimas, kaip sako Vaiva, buvo pasirinkti Rustiko kluono dekoratorius. Visiems jie sako AČIŪ.

VT_meiles_istorija (5)

Vos tik pradėjus bendrauti su būsima nuotaka iš karto buvo aišku, kad jų pora įžvelgia grožį smulkmenose. Paprastuose, bet ne prastuose dalykuose. Visada galime rasti daug nuomonių ir patarimų apie įvairias švenčių detales. Apie sienos puošimą, prie kurios sėdasi jaunieji šventės metu, taip pat yra labai plačiai diskutuojama. Diskutavome ir mes su Vaiva, kad vardų inicialai, visokios širdelės yra banalu, todėl norėjosi kažko kito, kas būtų originalu. Pasiūliau Vaivai lininę girliandą. O ji man pasiūlė užrašą su labai prasmingais žodžiais „ILGAI IR LAIMINGAI“. Tokiu būdu sukūrėme bendrą projektą, kuriuo visi likome patenkinti. Svarbiausia, kad antrą kartą jie nieko nenorėtų keisti, nes visos tos detalės tikrai buvo labai gražios, pritaria Vaiva.

VT_meiles_istorija (6)

Dažniausiai vakarinę dalį papuošia jaunųjų šokis. Jaudinančiai akimirkai Vaiva ir Tadas savo mėgstamiausios dainos neturėjo, tačiau pasirinkę lietuviškos dainos skambesį (Marijonas Mikutavičius, Aistė Smilgevičiūtė – Meilės duetas (Jūratė ir Kastytis) mėgavosi vienas kitu, o svečiai džiaugėsi jų sukurtu reginiu.

VT_meiles_istorija (10)

Viena iš oficialių dalių šventėjė yra akimirka, kai ateina metas padėkoti artimiesiems už rūpestį, meilę, draugystę ir tai, kad ypatinga dieną yra kartu. Jaunieji padėkojo tėveliams, liūdininkams įteikdami simbolines dovanėles. Jaunieji įsitikinę, kad dovanėlės neturėtų būti materialios, svarbiausia, kad būtų iš širdies.

VT_meiles_istorija (13)

Jaunieji bendros datos jiems reikšmingos neturėjo, todėl nusprendė ją pasirinkti atsižvelgdami į sodybą, muzikantus. Vaiva ir Tadas rinkdamiesi šventės vietą ilgai nesiblaškė. Pasikliaudami girdėtais gerais atsiliepimais nedvejodami pasirinko „Jonaitiškių dvaro“ vieną iš pastatų „Svirną“. Tai buvo vienintelė vieta, kuria jie domėjosi. Vieta, kuri jiems buvo tobula ir atitiko jų visus lūkesčius. Pasak jaunųjų pasirinkti tinkamą šventės vietą yra labai svarbu. Jų manymų labai moderni salė gal ir netiktų rustic stiliui. Nors… su gerais dekoratoriais gal ir viskas įmanoma, nusišypso Vaiva. Atsižvelgiant į patalpos dydį ir žmonių skaičių 40, kurį sudarė artimiausi giminaičiai ir draugai, stalams sustatyti jaunieji pasirinko L formą ir dėl to tikrai nesigaili. Kadangi ant stalų reikėjo atrasti vietos ne tik dekorui, bet ir vaišėms, tai labai daug „prikrauti“ dekoro ir nesinorėjo, sako Vaiva.
Dažniausiai dekoruojant vestuves brangiausiu dalyku tampa gėlės, joms jaunieji investuoja ne vietą šimtą. Tačiau taip gali nenutikti  jei jūsų šventėje dominuos  kaimiškas paprastumas. Visada galima „pasiskolinti“ įvairiausių gėlių iš močiutės darželio, sodo, pievų ir tokiu būdu sutaupyti.
Vaivos ir Tado šventės stalų papuošimą tai pat sudarė lauko ir pievų gėlių kompozicijos iš jurginų, celiozijų, žalumos ant medinių padėkliukų. Kiekvieno svečio vietą papuošė natūralaus lino servetėlės ir „maišinės“ medžiagos kaspinai ant kėdžių, kuriuos jauneji patys sukūrė ir pasiuvo.

VT_meiles_istorija (14)VT_meiles_istorija (1)

Organizuojant vestuves visada yra apgalvojamos investicijos, ką pasirinkti, o ko geriau atsisakyti ir pataupyti. Nepaslaptis, kad puošiant vestuves rustic stiliumi, daug dekoro elementų galima pasidaryti patiems, kažką atrasti pas močiutę kaime. Vienas šio stiliaus pagrindinių pliusų, kaip jau ir minėjo Vaiva yra tas, kad galima sutaupyti ir gėlių klausimu, nes rustic stiliui labai tika lauko gėlės.

VT_meiles_istorija (15)

Saldus stalas – šventės kulminacija! Todėl labai svarbu tinkamas stalo idejos sugeneravimas ir jos pateikimas. Vaiva neslėpdama džiaugsmo sako, kad tai buvo tikriausiai tobuliausia šventės vieta. Dekoro pagalba saldus stalas atrodė nuostabiai. Rustic stilius dvelkia paprastumu, todėl jaunieji ir saldumynus pasirinko kuo paprastesnius, kurie būtų natūralūs, primintų namus –
mamos iškeptą obuolių pyragą, vafliukus, spurgyčių. Tortą taip pat keptą namų salygmis. Viskas tiko ir labai derėjo šventės visumoje.

VT_meiles_istorija (3)VT_meiles_istorija (16)VT_meiles_istorija (4)VT_meiles_istorija (8)VT_meiles_istorija (7)

Vaiva ir Tadas vakarinei daliai pasirinko helio balionus, nes nenorėjo išlaidauti, juk ne Nauji metai, sako jie. Tačiau liko nustebinti giminaičių dovanotais fejerverkais, kuriais grožėdamiesi leido balionus į dangų. Jaunųjų nuomone, buvo viskas dvigubai geriau.

VT_meiles_istorija (9)Pusei metų praėjus po šventės, Vaiva drąsiai teigia, kad nebuvo nei vieno karto, kad pagalvotų, jog galėjo kažką daryti kitaip. Priešingai ji sako, kad antrą kartą, darytų viską taip pat. Džiugu girdėti, kad jems jų šventė paliko tik geriausius prisiminimus.

VT_meiles_istorija (17) VT_meiles_istorija (18)

Vaivos patarimai jauniesiems, kurie neapsisprendžia kas geriau ar dekoruoti šventės vietą patiems iš vakaro ar vis tik atiduoti šį reikalą į patikimas dekoratorių rankas ir neapsikrauti savęs papildomais rūpesčiais:

Kadangi pati esu šiek tiek „prie meno“, didvyriškai buvau užsibrėžusi viską dekoruoti pati. Dar kai tik svajodavau apie vestuves visada ką nors gražaus pamačiusi būtinai išsisaugodavau.  Laikui bėgant, supratau, kad man tikrai reikia pagalbos. Nors pati ir pasigaminsiu dekoracijų, bet neturėsiu nei tinkamų indų, nei kitų tinkamų dekoracijų šventei. Galutinai apsisprendžiau pasirinkti dekoratorius dar ir dėl to, kad nebūtų buvę kam papuošti salės šventės dieną, nesinorėjo apkrauti savais rūpesčiais artimųjų. Iš vakaro patiems ir taip daug visokių reikalų, rūpesčių, o ir norėjosi šiek tiek atsipūsti prieš rytdieną. Atsiradus dekoratoriams, viskas pasidarė paprasčiau, mažiau galvos sukimo iš kur ką gauti, kaip ką padaryti. Manau, kad kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mes norėjome mėgautis.

Vaivos ir Tado atsiliepimai apie  Rustiko kluono siūlomas paslaugas:

Matyt likimas taip viską sudėliojo, kad naršant socialiniame tinkle „Facebook“, ieškant idėjų savo šventei, akys užkliuvo už Rustiko kluono darbų. Nuo tada pradėjau galvoti, kad gal mums reikėtų dekoratorės. Daviau užklausimą, domino kaina ir paslaugos. Asta pateikė įvairių variantų. Mes galėjome rinktis atsižvelgiant į savo norus ir finansus. Pasirinkome sau priimtiniausią variantą. Galėjau ir pati prisidėti prie šventės puošimo. Bendromis jėgomis viską padarėme tobulai. Tikrai rekomenduojame ir netgi patariame pasirinkti juos!

VT_meiles_istorija (19)

Visada jauniesiems jų šventė būna tobuliausia. Ne išimtis ir šie jaunieji, kad ir kaip banalu sakyti, jiems jų šventė buvo tikrai tobula. Visa diena praėjo be nesklandumų. Pasitikėjo savo pasirinktais šventės pagalbininkais, todėl galėjo atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis savo diena. Viskas buvo būtent taip, kaip jie norėjo kiekvieną akimirką. Visų pagalba, buvimas kartu jiems svarbią dieną, sukūrė pačią gražiausią pasaką, kuri vis dar tęsiasi… ILGAI IR LAIMINGAI, pasidalino mintimis Vaiva ir Tadas.

Dekoro foto: Rustiko kluonas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *