MARIJA ♥ REMIGIJUS

Kai pažvelgusi į laikrodį pamatau idomią skaičių kombinaciją dažniausiai skubu sugalvoti norą. Gal ir keista pasirodys, bet tokia jau esu.

Šį kartą viskas buvo kiek kitaip…bepasikartojančius skaičius 2017-07-07 pamačiau ne laikrodyje, o kalendoriaus lapelyje. Tas magiškas skaičius 7, kaip simboliska pagalvojau ir sugalvojusi norą išskubėjau į Marijos ir Remigijaus vestuvių šventę. Kai tokia vasara lietinga, turbūt, kitokio noro ir nebesugalvosi: saulės, saulės ir…..kad toks svečias, kaip lietus, į šventę neatvyktų.

Marija ir Remigijus gyvena ne Lietuvoje, bet savo vestuves nusprendė atšvęsti gimtajame krašte, Labanoro regioninio parko apsuptyje esančioje sodyboje “Vilkasalė”. Ceremonijai jie taip pat pasirinko šią gražią vietą.

Tai pora, kuri nuo pat pirmųjų bendravimo su manimi akimirkų alsavo ramybe, kiekvienas žingsnis tvirtas, užtikrintas,  jokio blaškymosi, jokio chaoso. Labai širdyje džiaugiausi, kad jie tokie paprasti ir taip nuoširdžiai bendraujantys.

Jaunieji savo sutuoktuves įregistravo išskirtinai – išvažiuojamoji ceremonija, gryname ore, sodybos teritorijoje, o gamta tapo didžiausia jų meilės liudininke.

Ceremonijos vietai jaunieji pasirinko beržinę arką puoštą lininėmis (burlap) užuolaidėlėmis.  Arkos gėlių kompozicijos derėjo bendrame gamtos kontekste: žaluma, rožių žiedai ir iš močiutės darželio hortenzijų žiedai.

Ant kėdžių, kurios buvo padabintos lininiais (burlap) kaspinais, tylomis rinkosi svečiai.

Marija tądien, kaip tikra princesė kartu su tėveliu skubėjo į ceremonijos vietą prie arkos…prie savo būsimo vyro. O tada viskas jau, kaip pasakoje – ilgai ir laimingai su daug meilės ir ištartu „TAIP”.

Svečiai nekantraudami skubėjo pasveikinti naujai susikūrusios šeimos, dovanojo gėles, kuriomis, kaip ir buvome nusprendę, vėliau papuošėme visus šventinius stalus.

Už jaunuosius pakelti šampano taurių visi rinkosi prie stilizuoto šampano staliuko.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad prie savo šventės išdailinimo prisidėjo ir patys jaunieji – dekoruoti stiklainiai, jaunųjų taurės, žvakės, dovanėlės svečiams, pintinėlės su žiedlapiais, švečių vardų kortelės, stalo įrankių dėkliukai, vėliavėlės, medinis stovas  su lenta (ilgai ir laimingai prasideda čia) ir t.t. Labai miela matyti, kad viskas iš širdies, kad apgalvota kiekviena smulkmena. Juk sakiau ir sakysiu, kad grožis susideda iš mažų dalykų, todėl reikia jų šventėje kuo daugiau.

Kad šventė būtu isimintina ir joje sklistų tik teigiama nuotaika svarbu apgalvoti visas detales – šventės vieta, dekoras, gėlių kompozicijos, foto kamepelis, šventinė atributika (padėkos, palinkėjimų knyga…) ir t.t.

Šventės metu visada norisi visiems padėkoti už laiką praleistą kartu. Tėveliams jaunieji nusprendė padovanoti po širdelę, dekoruotą gražiausiais žodžiais. „Kalbanti širdis” – ieškantiems unikalios padėkos http://rustikokluonas.lt/krautuvele/padeka-tevams-kalbanti-sirdis/

Ši šventė buvo apgaubta kaimiško paprastumo (angl. rustic) skraiste. Šventės pintineje dominavo gelsvos, rusvos, rožinės ir žalsvos spalvos, linas, nėriniai, senoviniai/antikvariniai daigtai.

Saldžiam kampui pasirinkome medžio ribkas, įvairias kitas medines dekoracijas, o jaunųjų tortas užsiropštė  ant senovinio,  kažkada mano močiutės taip mylėto, siuvimo mašinos staliuko, kurio stalčiuose pražydo hortenzijos.

Desertai: Vanilinis dangus
Tortas:  Cukraus magija
Fotografas: Vilmantas Bulaka
Vedėja: Benita Narkevičiūtė
Suknelė: Salonas La Fleur
Autobusiukas:  Arūnas Stepulis (vabalutarnyba.lt)

!!! Nuotraukos pažymėtos logotipu  iš asmeninio Rustiko kluono archyvo.

Pasigrožėkime išskirtinėmis  Marijos ir Remigijaus meilės šventės akimirkomis 😉

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *