KAROLINA ♥ VAIDAS

Karolina ir Vaidas – trykštantys jaunatviška energija, o jų liepsnojanti meilė vienas kitam spinduliuoja labai ryškiomis spalvomis. Net neabejoju, kad tai lėmė ir dominavusių ryškių spalvų pasirinkimą jų šventės dekore nuo persikinės iki rugiagėlių žėrinčio mėlynumo.

Kai Karolina pasiūlė man būti šventės pagalbininke, mielai sutikau ir labai džiaugiausi, kad galėsiu prisidėti savo kūryba. Kartu mes kūrėme šventės viziją ir idėjas.

Nuoširdžiai,  paprastai ir jaukiai savo šventei pora pasirinko rustic stilių – kaimišku paprastumu dvelkiantį stilių.

Karolina labai myli lauko bei močiutės darželyje užaugintas gėles. Prisimenu, kaip ji su didžiausiu glėbiu jurginų ir kitų jos mėgiamų gėlių atvyko pas mane į namus, taip pat

prisimenu ir šventės rytą, kurį praleidau rugių lauke, nes norėjau surinkti visus gražiausius likusius rugiagėlių žiedus po lietaus…bijojau net pagalvoti, o jei pavėlavau. Toks metas daug žiedų jau nebedovanojo, bet žinojimas, kad Karolina dievina šias lauko gėlės, mane vedė į priekį.

Lauko gėlės labai gražu, bet jų žydėjimas toks trapus, trumpas ir vystantis taip greitai. Gamta visagalė – aš tik praeivis, tada pagalvojau… ir surinkus paskutines rugiagėles išskubėjau į ceremonijos vietą, į Utenos Kristaus Žengimo į dangų bažnyčią. O ten… dvi ryškių spalvų kompozicijos prie altoriaus – džiūto siūlu dekoruotos vazos, kuriose rugiagėlės į savo kompaniją priėmė persikinės spalvos jurginus ir mažiau ryškias gerberas. Tikiuosi man pavyko!

Šventės vieta šalia Utenos, esančioje kaimo turizmo sodyboje „Pečiurkiemis”dovanojo jaukumą ir tobulą aplinką, kuri prisidėjo prie rustic stiliaus išpildymo taip pat.

Šalia įėjimo į pagrindinę salę, terasoje, nusprendėme pastatyti antikvarinį, turintį savo istoriją, staliuką, kurio paskirtis buvo sutikti svečius, o sutikus juos raginti palikti gražų palinkėjimą jauniesiems knygoje.

Ne mažiau garbingoje vietoje apsistojo ir saldumynų globėjas, didysis medinis stalas, kurio visai nesinorėjo paslėpti po jokiu apdaru. Jam leidus priglaudėme ant jo tik mažytę, baltai nertą staltiesę iš močiutės spintelės. Labai simboliškas ir ryškus stalas traukė svečių akis ir tiko šventės temai, o ant kai kurių saldumynų buvo galima pamatyti ir jaunųjų augintinio atvaizdą. Kaip miela!

Rustic stilius neisivaizduojamas be lino akcentų. Lininiai kaspinai kėdėms, lininiai stalo įrankių dėkliukai ir takeliai ant stalų įnešė į šventę pastelinių, žemiškų spalvų. Įnešė taip pat ir natūralumo, kaimiško paprastumo.

Kaip dievinu tokias šventes, kuriose gali pasijusti, kaip pas močiutę kaime. Ech…kur kitur jei ne natūralumu dvelkiančioje aplinkoje gali taip atsipalaiduoti (net jeigu, tai yra ir tavo vestuvės?)

Tobula tai, kas paprasta!

Būkite vienas kitam pati gražiausia rugiagėlė, mylėkite, branginkite… ir, kad Jūsų meilei nebūtų baisūs nei vėjai, nei lietūs… žydėkite amžinai!

Šventės herojai: Karolina ir Vaidas 2016-08-12
Šventės vieta: „Pečiurkiemis”
Dekoras/stalų floristika: www.rustikokluonas.lt
Tortas: „L. Sadauskienės IĮ“
Suknelė: „MD Salonas”
Fotografė: Olga Kalinauskienė

!!! Nuotraukos pažymėtos logotipu  iš asmeninio Rustiko kluono archyvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *