GODA ♥ EIMANTAS

Sugrįžimas atgal į vasarą mane aplankė prisiminimuose. Prisimenu ir Jonines! Tiesa, jos praėjusį kartą buvo kiek kitokios. Anksti ryte išvykome į Vilnių, į išskirtinės poros vestuves!

Atsižvelgiant į jaunųjų  pageidavimus ir norus dekoras buvo minimalistinis, bet šventė dėl to neprarado žavesio, ji buvo elegantiška, stilinga ir labai jauki.

Nekokios oro sąlygos suteikė tam tikro žavesio taip pat. Romantiškas foto kampas – beržinė arka su užuolaidėlėmis ir balti narveliai papuošė vilos kiemą po atviru dangumi. Elegantiškas lietus, šiltas, kvepiantis meile – situacijos negadino.

Goda ir Eimantas savo šventei floristinius sprendimus priėmė patys – gėlėmis ir jų kompozicijomis pasirūpino Godos sesuo Miglė. Prisipažinsiu, o man tuščiomis rankomis išvažiuoti į šventę nesinorėjo, todėl sau į parankią papartį įsikabinau. Juk jaunieji, trykštantys jaunatviška energija ir romantika, pagalvojau, tikrai jį paglobos ir žiedo paieškos, ir meilės paslapties toje vasaros nakty šviesiausioje.

Iškilmingu šventės akcentu, be jokių prieštaravimų, vienareikšmiškai pripažintas saldus stalas. Pavadinsiu jį saldžiąją kulminacija. Saldaus stalo karalius – tortas, puoštas jaunųjų inicialais “nužiūrinėjo” susirinkusius svečius ir su nekantrumu laukė savo mylimų jaunųjų.

Šventės dekoras papildytas sentimentalumu dvelkiančiais, antikvariniais daigtais (senoviniai lagaminai, svarstyklės, rėmeliai, Edwardian laikotarpio kėdė). Visa tai leido sukurti harmoningą šventės paveikslą. Juk svarbi kiekviena detalė, kad šventė būtų originali ir išskirtinė.

Vestuvių šventei šarmo taip pat suteikė išskirtinai prabangiai atrodantys rudos/baltos ir gelsvos spalvos atspalviai (rudos staltiesės, gelsvos servetėlės, baltos žvakės ir gėlės) – puikus pasirinkimas tematikai išpildyti. Išraiškinga balta širdele ir rudos spalvos velvetu dekoruota svečių knyga tapo neatskiriama palinkėjimų kampelio širdimi http://rustikokluonas.lt/krautuvele/dekoruotos-palinkejimu-knygosalbumai/

Brangieji, Goda ir Eimantai, mūsų komanda linki, kad santykiuose nieko netrūktų, kad nebūtų stabdžių ir jokių kliūčių bendrame kely. Būkite laimingi sukūrę šeimą.

Šventės herojai: Goda ir Eimantas 2017-06-24
Šventės vieta: Villa Eva
Dekoras: www.rustikokluonas.lt
Konditerija: Cukrinės fantacijos
Gėlės: Miglė Lipskytė
Rudos staltiesės: Nėriniuota šventė
Foto: Will Grow Photo

!!! Nuotraukos pažymėtos logotipu  iš asmeninio Rustiko kluono archyvo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *