GINTARĖ ♥ MARIUS

Vienas iš vasaros sezono akcentų – vestuvės.
Norime pasidalinti Gintarės ir Mariaus meilės istorija. Įsimylėją vienas kitą iki mėnulio
ir atgal, energingi, labai draugiški, turintys subtilų skonį tam, kas dvelkia natūralumu ir senove.
Visa tai norėjosi atspindėti ir dekoruojant jų šventę.
Kai sutikome Gintarę ir Marių iš karto supratome, kad tai ta pora, kuri lyg ant sparnų su
dideliu polėkiu. Dėl savo svajonės pasiryžę perplaukti vandenynus, perbristi upes, pereiti ugnį…
Prieš prisiekdami amžiną meilę kartu rinko samanas,
skynė paparčius, kabino lemputes, kūrė gėlių komozicijas, pjovė medžius, vežė kelmus…
Ech ir ko jie dar nedarė. Užsidegimas neapsakomas su „cinkeliu“ jie abu!
Tai buvo vestuvės, kurios paliko neišdildomą įspūdį.
Dėkojame jums už pasitikėjimą ir gerą laiką praleistą kartu.
Būkit laimingi! Amžinos meilės! Neblėstančios aistros!

1. Kodėl pasirinkote vestuvių stilių rustic?

Man (jaunajai) žemiškas ir sendintas stilius visada buvo prie širdies. Labai patinka tai, kas švenlnu ir sena. Norėjose, kad sventėje būtų vintažo, boho ir rustic stiliaus viduriukas. Džiaugiuosi, kad tai pavyko pasiekti.

2. Kaip manote ar rustic stilius tinka tik vasaros vestuvėms?

Tokio stiliaus vestuves vis tik lengviausia yra organizuoti šiltuoju laikotarpiu. Kiek mažiau joms tinkamas žiemos metas, nes sunkiau rasti tokių detalių, kurios būdingos tik vasarai pvz. gėlės. Tačiau atitaikius tam tikras detales, manau, reikia nebijoti rustic stiliaus savo šventėje net ir žiemą.

3. Kaip manote ar rustic stiliaus vestuvėms reikia daug daugiau investicijų nei kito stiliaus vestuvėms?

Oj tikrai ne. Kaip tik galėčiau sakyti, kad atvirkščiai. Juk daugelį dalykų kiekvienas iš mūsų galime rasti savo namuose, miške, kluone pas senelius ar tiesiog pasidaryti patys. Manau, tai pats praktiškiausias ir vienas iš pigiausių pasirinkimų.

4. Kokias gėles pasirinkote savo šventei, kodel? Kiek reikėtų investuoti gėlėms, žvakėms? Ar verta?

Mes rinkomės kremines rožes, hortenzijas, jurginus, eustomas ir daug žalumos. Labiausiai šios gėlės patiko ir tiko rustic stiliui. Tai ir nulėmė mūsų floristinį pasirinkimą. Jei būtų buvęs sezonas, vestuvių gėle būtų buvęs bijūnas. Investuoti reiktų pagal savo galimybes ir norus. O ar verta? Verta ir net labai verta. Tiek gėlės tiek žvakės suteikia beprotškai daug jaukumo, romantikos ir švelnumo. Suteikia aplinkai tokį šarmą iš kurios nebesinori niekada išeiti. Prisiminimai neišdildomi.

5. Jei atsuktumėte laiką atgal ar atsisakytumete kažko (fotokampas, LOVE raidės, momentinis fotoaparatas, šampano staliukas) o gal kaip tik kažko norėtumėte dar daugiau (lempučių girliandų, šieno kitkų ir pan.)

Neatsisakytumėmė nieko! Kaip tik dar daugiau visko norėčiau. Šieno kitkų ant kurių būtų galima pasisėdėti. Dar daugiau lempučių, kelmų ir senovinių žvakidžių.

6. Kiek Jūsų šventėje buvo svečių? Ar pritariate, tam posakiui, kad kuo daugiau tuo linksmiau? Ar vis tik ne svečių skaičius svarbiausia?

Mūsų šventėje dalyvavo 50 žmonių. Nepritariame, kad švečių kiekyje esmė. Gali būti tik 20 ir bus labai smagu. Man svarbiausia kokybė, kad dalyvautų patys artimiausi žmonės, kad ir jie gerai jaustųsi tarp kitų, kad ir mes spėtumėme su visais pabendrauti, pasidžiaugti…

7. Kokie stalai buvo Jūsų šventėje? Kodėl? Ar nesigailite? Ar svečiai liko patenkinti?

Stalai buvo apvalūs ir labai tiko Vasaknų dvaro aplinkoje. Man labiau prie širdies apvalūs stalai. Tik todėl juos ir pasirinkome. Neturiu nieko prieš kitokios formos stalums jei jie skoningai papuošti ir sustatyti. O ar svečiai patenkinti? Reikia manyti, kad taip! Jei kam ir nepatiko, labai į galvą neimame.

8. Kaip puošėte stalus? Ar puošėte kėdes? Jei taip ar verta tam investuoti, nesigailite?

Stalai buvo puošiami žvakėmis, gėlėmis, nertomis servetėlėmis, medžio rievėmis, stalo įrankių dėkliukais, drobiniais takeliais. Kėdes buvo puoštos lininiais kaspinais. Patariu nepagailėti investicijų stalų ir kėdžių puošybai, nes kiekviena detalė prisideda prie šventės grožio.

9. Ar pritariate, kad saldus stalas – šventės kulminacija. Todėl labai svarbu tinkamas šio stalo idėjos sugeneravimas ir pateikimas. Kokius saldumynus patartumėte rinktis, kodel?

Taip pritariu, nes tai vieta, kuri visą šventės laiką traukia akį. Visiems norisi prie jo prieiti, pasigrožėti ir visko paragauti. Rustic stiliaus saldų stalą patarčiau papuošti „nude“ tortu, grybukais ir pan. Man asmeniškai labai patiko keksiukai, kurie buvo žemiškų spavų su miško uogomis rudame popieriuje. Atrodė labai gerai.

10. Ka patartumėte jauniesiems, kurių vestuvės bus irgi rustic stiliaus? Kaip tinkamai pasirinkti šventės vietą, vedėjus, fotografus, dekoratorius, bažnyčią, suknelę, tortą ir pan.?

Patarčiau viską rinktis kelis kartus apgalvojus. Kai tokia didelė pasiūla visada atsiranda kažkas geresnio nei jau turi. Svarbu nepasimesti visumoje, klausytis širdies balso, ir žinoma rekomendacijų.

11. Kokia buvo Jūsų vakarinė dalis? Fejerverkai ar kažkas kita? Ką patartumėte būsimiems jauniesiems?

Vakarinę mūsų šventės dalį papuošė Led balionai, rekomenduoju, nes visiems jie paliko didelį įspūdį. Balionus leidome į dangų grojant saksafonisto grojamai dainai. Dainai pasibaigus iššovė fejerverkas. Patarčiau jauniesiems vidurnakčiui rinktis ir barmenų šou, gaila mes taip nepadarėme.

12. Kodėl pasirinkote Rustiko kluono siūlomas paslaugas? Ar rekomenduotumėte pasirinkti ir kitiems?

Visų pirma pasirinkome Rustiko kluono MAMYTĘ – Astą. Labai maloni, atsidavusi, paprasta iš širdies dėlioja kiekvieną detalę. Rustiko kluono komanda – pati geriausia. Suprato mus iš kelių žodžių apie ką mes kalbame ir ko mes norime. Rekomenduoju 101% visiems, kas nori turėti nuostabias rustic stiliaus vestuves! Ir nuostabią draugiją jas kuriant. Tik Rustiko kluonas❤❤❤

Šventės vieta: Vasaknų dvaras
Šventės stilius/tema: Rustic miškas
Konditerija: Sesių skanėstai, Vanilinis dangus
Šventės dekoratoriai/šampano staliukas: Rustiko kluonas
Jaunųjų transportas: Volga nuoma
Jaunosios vainikėlis/puokštė: Indigo gėlės
Palinkėjimų knyga: DiArt
Šventės vedėjai: MODIS events
Šventės fotografija: gl-foto.com

!!! Nuotraukos pažymėtos logotipu  iš asmeninio Rustiko kluono archyvo.

Kviečiu pasivaikščioti istoriniu Gintarės ir Mariaus miško takeliu 🙂

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *